• Avrupa Zincir +(90) 533 364 27 42
  • Avrupa Zincir info@avrupazincir.com
Avrupa Zincir
Avrupa Zincir

Hakkımızda

Firmamız, Türkiye'nin önde gelen makaralı zincir ithalatçılarından biridir. Yılların verdiği tecrübe ve yenilikçi yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmak temel gayemizdir.

Makaralı zincirler birçok sektörde kullanılan önemli bir parçadır. Firmamız, bu sektörlerin ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitli boyutlarda ve kapasitelerde zincirler ithal etmekte ve bununla beraber üretimini yapmaktadır. İnşaat, madencilik, tarım, gıda, tekstil, otomotiv gibi sektörlerde kullanılan zincirlerimiz, yüksek dayanıklılık ve uzun ömürleri ile öne çıkmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizde müşterilerimize en iyi desteği sağlamak için çalışıyoruz.

Firmamızın hedefi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve sektörde lider konumumuzu daha da ileriye taşımaktır. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız.

Whatsapp iletişim Whatsapp
Teklif Al Teklif Al

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Hızlı ve kolayca fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun. Uzman ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak fiyat teklifi için sizinle iletişime geçeceklerdir.