• Avrupa Zincir +(90) 533 364 27 42
  • Avrupa Zincir info@avrupazincir.com
Avrupa Zincir 28 Aralık 2023

Pim Delikli Zincirler

Pim Delikli Zincirler makara ölçüleri dikkate alındığında BS Serisi standart zincirler ile aynı ölçüye sahiptir ve bu sebeple aynı standart dişlilerde rahatlıkla çalışır. Bu zincirler genellikle Konveyör Sistemler ve Telbant Yürütücü Sistemlerde yaygınlıkla kullanılır.

Isının yüksek olduğu veya gıda ürünlerinin temas ettiği alanlarda bu ürünü paslanmaz ( Paslanmaz Pim Delikli Zincir ) olarak firmamızdan temin edebilir, diğer tüm kullanım alanları için standart Pim Delikli Zincirleri kullanabilirsiniz.

Bu zincirlerin pimi delikli olarak imal edilir, karşılıklı ve eşit olarak çalışırlar. Karşılıklı pim deliklerinden miller geçirilerek taşıyıcı bant sistemi kolaylıkla sağlanır. Döner makaralı zincirler sayesinde ürünler rahatlıkla gerekli alanlar arası sevk edilir. Kullanım alanları arasında SHRİNK ambalaj makinaları önemli yer tutar. Bununla beraber narenciye ve meyve transportunda cok fazla tercih edilir.

Ürün gamımızda tüm çeşitleri bulunan Pim Delikli Zincirler için bizimle iletişime geçebilir ve Ürünlerimiz kısmından tüm teknik ölçü ve değerlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp iletişim Whatsapp
Teklif Al Teklif Al

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Hızlı ve kolayca fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun. Uzman ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak fiyat teklifi için sizinle iletişime geçeceklerdir.