• Avrupa Zincir +(90) 533 364 27 42
  • Avrupa Zincir info@avrupazincir.com
Avrupa Zincir 28 Aralık 2023

O-Ringli Zincir ve X-Ringli Zincir Nedir ?

O-ringli zincirler, pim ve burç arasında kalıcı yağlama sızdırmazlığı sağlayarak daha uzun ömür ve minimum bakım ile rahat ve güvenilir kullanım sağlar. Sağlam burçlu ve yüksek kaliteli pim malzemesi ile hem standart hem de güçlendirilmiş ( H Tipi ) olarak 2 çeşittir. Standart zincirlere göre daha uzun ömürlü ve sağlamdır. Makara ve zincir plakalarınının arasında bulunan O-Ring dışardan gelebilecek her türlü aşındırıcılara karşı zinciri korur ve uzun kullanım sağlar.

X-Ringli zincirler ise özel 4 dudaklı conta halkası ile extra yağlama sağlayarak kullanım ömrü boyunca zincirin içinde güvenli bir şekilde yalıtım sağlar.
Düşük sürtünme direnciyle, X-Ringli zincirler, O-Ringli zincilere göre çok daha yumuşak ve soğuk çalışır bununla beraber diğer zincirlere göre daha iyi kavrama ve rahatlık sağlar. Dolayısıyla X-Ring, O-Ringli zincirlere göre her zaman 1 adım öndedir. Karar Sizin !

Whatsapp iletişim Whatsapp
Teklif Al Teklif Al

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Hızlı ve kolayca fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun. Uzman ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak fiyat teklifi için sizinle iletişime geçeceklerdir.