• Avrupa Zincir +(90) 533 364 27 42
  • Avrupa Zincir info@avrupazincir.com
Avrupa Zincir 28 Aralık 2023

Lastik Kaplı ( Köprülü ) Zincirler

Lastik Kaplı ( Köprülü ) Zincirler

Lastik köprülü zincirler genelde taşıma sırasında hassasiyet gerektiren kaplanmış ince sac, boyanmış ahşap plakalar veya cam borular gibi kırılgan ürünlerin hassas konveyör kullanımı gerektirdiği uygulamalar için ideal bir zincir türüdür. Bu zincirler ürünlerin taşınması sırasında çizilmeleri ve kırılmaları önleyen kauçuk bir profile sahiptir. Bu kauçuk profil üzerinde taşınacak malzeme ile ilgili olarak çeşitli kalite ve sertliklerde imal edilebilir. Kırılganlığı fazla olan cam ve türevleri ürünler için daha yumuşak kauçuk kaplama tercih edilirken diğer ürünler için lastik köprülü çeşitli standart zincirlerde mevcuttur.
 

Bunun yanısıra özel uygulamalar için talep üzerine özel lastik köprülü zincirlerde imal edilebilir.

Ağaç Sanayi ve Otomotiv Sanayi alanında yoğun kullanılan bu zincirler aynı zamanda kaydırmaz ve tutucu özelliği sayesinde Cam Sanayinde ürünlerin en güvenli şekilde taşınması için en çok tercih edilen zincir türüdür.

İhtiyacınız olan lastik kaplı zincirler için Avrupa Zincir ile iletişime geçebilir ve altta bulunan PDF dosyamızı inceleyebilirsiz.

 

Whatsapp iletişim Whatsapp
Teklif Al Teklif Al

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Hızlı ve kolayca fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun. Uzman ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak fiyat teklifi için sizinle iletişime geçeceklerdir.