• Avrupa Zincir +(90) 533 364 27 42
  • Avrupa Zincir info@avrupazincir.com
Avrupa Zincir 28 Aralık 2023

Fleyer ( Forklift ) Zincir Çeşitleri Arasındaki Farklar

AL Serisi (Amerikan Serisi )

Plaka dizaynı ve kalınlığı ASA makaralı zincir ile aynıdır. AL Serisi Fleyer zincirleri (ANSI B29.9 standardına göre üretilmiştir), Amerikan standart makaralı zincir bileşenlerinden yapılmıştır. AL serisi zincir, hafif yük kaldırma uygulamaları ve takım tezgahları için kullanılan hafif zincirdir.

LL serisi ( Avrupa Hafif Serisi )

ISO4347, DIN8152 ve NFE26107 standartlarına göre üretilen LL Serisi Fleyer zincirleri, Avrupa standardına göre üretilmiştir. AL zinciri gibi, LL zinciri de hafif yük kaldırma uygulamaları ve takım tezgahları için kullanılan hafif bir zincirdir.

BL Serisi ( Avrupa Ağır Serisi )

BL Fleyer zincirleri ise aynı kategorideki AL Serisinin bağlantı plakalarının daha kalın ve  güçlendirilmiş versiyonudur. Bağlantı plakalarının kalınlığı ve güçlendirilmiş yapısı ile BL Serisi gerçek yük kaldırma gereksinimi isteyen Forklift Araç Kaldırma ve Tersaneler gibi çeşitli yerlerde çok fazla kullanılır.

Tüm Fleyer - Forklif zincirleri için https://www.avrupazincir.com/urun/fleyer---forklift-zincirleri

Whatsapp iletişim Whatsapp
Teklif Al Teklif Al

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Hızlı ve kolayca fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun. Uzman ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak fiyat teklifi için sizinle iletişime geçeceklerdir.